Draudzes Ziemassvētku pasākums
     Draudzes ziņu gadadienas pasākums
     Kas ir aiz durvīm?

Es savās rokās esmu turējis daudzas lietas un esmu pazaudējis tās visas. Taču viss, ko esmu ielicis Dieva rokās, tas viss man pieder joprojām. /M.Luters/

Draudzes Ziemassvētku pasākums 2011. gada 17. decembrī

17.decembrī notika draudzes Ziemassvētku pasākums. Svētdienas skolas jaunā paaudze sniedza uzvedumu, kuru ar savām skanīgajām dziesmām kuplināja Dobeles Kristīgās pamatskolas skolēnu ansamblis un vadītāja Dace Brikmane.
Pēc tam Svētdienas skolas bērniem bija savs Ziemassvētku pasākums ar jautrību un dāvanām. Arī Svētdienas skolas skolotājām tika jauka dāvana, koncertbiļete uz koncertu ”Pasaule Ziemassvētku krāsās”.
Pieaugušie noklausījās mācītāja Oskara Laugaļa sniegto lekciju par kalpošanas aicinājumu. Pēc kafijas pauzes notika radošās darbnīcas, kurās varēja pagatavot apsveikuma kartiņas Ziemassvētkiem, pērļot eņģelīšus. Diakonijas māsas tai laikā gatavoja paciņas draudzes vientuļajiem un vecajiem cilvēkiem. Pa to laiku bija izvārīta garda zupa, ar kuru cienājās visi pasākuma dalībnieki.

Draudzes Ziemassvētku pasākums
Mācītāja Oskara Laugaļa uzruna