Draudzes Ziemassvētku pasākums
     Draudzes ziņu gadadienas pasākums
     Kas ir aiz durvīm?

"Centieties ieiet pa šaurajiem vārtiem, jo Es jums saku: daudzi vēlēsies ieiet, bet nevarēs." (Lūkas ev. 13:24) Kādēļ tad ne? Tādēļ, ka viņi nezina, kas ir šaurie vārti. Ticība ir tā, kas dara cilvēku mazu, jā, pavisam niecīgu, tā ka viņš zaudē cerību uz saviem darbiem un turas tikai pie Dieva žēlastības, atteikdamies no visām citām lietām. Bet kainiski svētie (tas ir darbu svētie, skat. 1. Mozus grāmatu 4:3-5) domā, ka šaurie vārti ir labie darbi. Tādēļ viņi nekļūst mazi un neatmet cerību uz saviem darbiem, jā, viņi tos sakrāj lielos maisos, apkraujas ar tiem un mēģina ieiet Debesu valstībā – to nav iespējams izdarīt, gluži kā kamielim ar savu lielo kupri ir neiespējami iziet caur adatas aci. /M.Luters/

Draudzes Ziemassvētku pasākums 2011. gada 17. decembrī

17.decembrī notika draudzes Ziemassvētku pasākums. Svētdienas skolas jaunā paaudze sniedza uzvedumu, kuru ar savām skanīgajām dziesmām kuplināja Dobeles Kristīgās pamatskolas skolēnu ansamblis un vadītāja Dace Brikmane.
Pēc tam Svētdienas skolas bērniem bija savs Ziemassvētku pasākums ar jautrību un dāvanām. Arī Svētdienas skolas skolotājām tika jauka dāvana, koncertbiļete uz koncertu ”Pasaule Ziemassvētku krāsās”.
Pieaugušie noklausījās mācītāja Oskara Laugaļa sniegto lekciju par kalpošanas aicinājumu. Pēc kafijas pauzes notika radošās darbnīcas, kurās varēja pagatavot apsveikuma kartiņas Ziemassvētkiem, pērļot eņģelīšus. Diakonijas māsas tai laikā gatavoja paciņas draudzes vientuļajiem un vecajiem cilvēkiem. Pa to laiku bija izvārīta garda zupa, ar kuru cienājās visi pasākuma dalībnieki.

Draudzes Ziemassvētku pasākums
Mācītāja Oskara Laugaļa uzruna