Ja evaņģēlijs netiek sludināts ar mūsdienīgu nozīmīgumu, tas netiek sludināts vispār. /M.Luters/

Sveicināti Dobeles Evaņģēliski luteriskās draudzes mājas lapā!

Dievkalpojumi  - svētdienās plkst. 10.00

Svētdienas skola - svētdienās dievkalpojuma laikā, kontaktpersona Laine Sproģe t.26120523

Jauniešu vakari - interesēties pie Anastasijas un Kristas-22389274

Alfa kursi – ceturtdienās, plkst.19.00 Draudzes mājā, kontaktpersona Līga Freiberga t.26430548

Laulību Alfas kurss - otrdienās, plkst.19.00 Dobeles Amatniecības vidusskolā, kontaktpersonas Daiga Rapša t.26565340 vai Indra Sproģe t.29934943

AA grupas nodarbības – pirmdienās, plkst.19.00, kontaktpersona Vilnis Linde t.26106569

Draudzes koris mēģina - otrdienās plkst.18.30 Draudzes mājā, kontaktpersona Inga Lūse t.29804055

Drēbju kamera darbojas – ceturtdienās no plkst.15.00 līdz 18.00 un svētdienās no 12.00 līdz 13.00, kontaktpersona Māra Pole t.26381359

Vīru vakari notiek mēneša pirmajā piektdienā, draudzes namā.

Sievu vakari notiek mēneša pirmajā pirmdienā,kontaktpersona Iveta Audzēviča,telefons 29473357

Atjaunojam Dobeles baznīcas ērģeles!

Dobeles Evaņģēliski luteriskās baznīcas ērģeles ir būvētas  no 1835.gada līdz 1840. gadam būvējis ērģeļmeistars un ērģelnieks Kārlis Hermanis (1807-1868). Sākotnēji tām bijuši 19 reģistri. 1908. gadā tās ievērojami - līdz 43 reģistriem  paplašinājis Jānis Bētiņš. Dobeles ērģelēs ir apvienotas divas gaisa padeves sistēmas -mehāniskā un pneimatiskā. Lai mēs varētu baudīt skaistu ērģeļmūziku mūsu senajā baznīcā ir nepieciešams nopietns remonts. Draudzei ir izstrādāts atjaunošanas projekts ērģelēm, izmaksas ir aptuveni 75 tūkstoši euro.

Ar Adventes laika koncerta ciklu mēs sākam vākt ziedojumus Dobeles Evaņģēliski luteriskās baznīcas ērģelēm. Laipni aicināti ziedot šim brīnišķīgajam darbam-ērģeļu atjaunošanai. Ziedot varat pirms koncertiem un uz speciālu kontu ērģeļu atjaunošanai-SEB bankā Nr.LV07UNLA0050024438323

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze” pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā klausītājiem sagatavojusi īpašu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru uzstāsies 26. decembrī plkst. 16:00 Dobeles Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Atšķirībā no ierastā repertuāra šajā programmā valdīs dvēselisks miers, kas raksturīgas tieši baltajam un klusajam gada laikam, palīdzot radīt svētku noskaņojumu, taču nezaudējot ausij tīkamo kantrī skanējumu.
Jaunajā koncertprogrammā iekļautas gan grupas “Sestā Jūdze” oriģināldziesmas par ziemu, sniegu un svētku gaidīšanas laiku, kā - “Skumjais sniegs”, “Tāds laiks”, “Pirmā sniega diena”, “Sargā mani, māt”, “Upe”, “Klusā daba”, gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantrī skanējumā ietērptas tradicionālās Ziemassvētku un garīgās dziesmas, kuras labi pazīstamas visā pasaulē.
“Kantrīmūzika nenozīmē tikai smeldzīgas mīlas balādes, dziesmas par Amerikas prērijā mītoša lauksaimnieka ikdienu, kukurūzas un kokvilnas laukiem, auļojošiem mustangiem, krodziņiem un jaudīgiem auto. Mums ir padomā ļoti īpašas Ziemassvētku dziesmas, kuras ievītas kantrīmūzikas noskaņās, tiks izpildītas šajā svētku laikā, liekot klausītājiem kaut uz īsu brīdi apstāties un padomāt par nopietnākām un visuvarenākām lietām,” stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.
Iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā – pirmās biļetes par īpašu cenu 7 EUR. Tuvojoties Ziemassvētkiem un koncerta norises dienā, biļešu cena tiks paaugstināta! Bērniem līdz 7 gaduvecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu un invalīdiem ratiņkrēslos - ieeja bez maksas.

Mācītājs
Oskars Laugalis