SĀKUMS
DIEVKALPOJUMI
KALENDĀRS
PASĀKUMI
     Draudzes Ziemassvētku pasākums
     Draudzes ziņu gadadienas pasākums
     Kas ir aiz durvīm?
NOZARES
VĒSTURE
FOTO ALBUMS
RAKSTI
MĒS TICAM
AIZLŪGUMI
KONTAKTI

Daudzi no mums vēlas darīt lielas lietas priekš Dieva, bet maz ir tādu, kas vēlas darīt mazas lietas. /M.Luters/pasākums jauniešiem notika 7.jūlijā!

Tas ir noticis!

 7.jūlijā pirmo reizi Dobeles pilsētas vēsturē, pilsētas svētku ietvaros, pašā pilsētas centrā uz lielās skatuves, notika Dobeles evaņģēliski luteriskās draudzes jauniešu rīkotais evaņģelizācijas pasākums, kurā viņi bija aicinājuši piedalīties arī savus kristīgos draugus no citām draudzēm! Pasākuma centrālā doma bija, pastāstīt jauniešiem, ka labākā atkarība ir atkarība no Dieva, tā ir vienīgā atkarība, kura cilvēku dara patiesi brīvu. Tikai atdodot savu dzīvi Jēzum Kristum mēs kļūstam brīvi no visām citām atkarībām!

Jaunieši uzstāšanos sāka ar pašu iestudētu pantonīmu „Kas ir aiz durvīm?”  Pantonīmā ļoti spilgti gan ar mūzikas palīdzību, gan ar jauniešu iestudētajām kustībām tika attēlota pasaules radīšana un cilvēka pirmā sastapšanās ar Dievu, tad cilvēks pasaules piedāvātajās kārībās sastapās ar sātanu, tika attēlotas dažādas atkarības -  spēļu automāti, izpriecas bārā, alkohols, narkotikas, elkdievības, zīlnieces. Katrā jaunā atkarībā cilvēks iegāja caur sātana uzzīmētajām durvīm, tādējādi izvēloties attālināties no Dieva. Atkarību saraustīts un nomocīts cilvēks tomēr meklē atpakaļceļu pie Dieva, kamēr atrod īstās durvis, kuras ir Jēzus Kristus, Viņš cilvēku pieņem atpakaļ ar atplēstām rokām. Jēzus saka: „Esmu Esmu Durvis...” , jauniešu novēlējums klātesošajiem bija atvērt īstas durvis, durvis, kuras ved uz sastapšanos ar Jēzu!

Koncerts turpinājās ar dziesmām, kurās tika slavēts un pagodināts Dievs, un jauniešu liecībām, kurās viņi dalījās par piedzīvoto kopā ar Dievu!

Koncerta izskaņā visi dalībnieki vienojās kopīgā dziesmā „Kamēr ir laiks”. Šajā dziesmā ir ļoti zīmīgi vārdi: „Kamēr ir laiks mēs varam darīt tā, kā Kristus darīja, mēs varam mīlēt tā, kā Kristu mīlēja!” Šis pasākums bija šo zīmīgo vārdu piepildījums darbībā. Jaunieši mīlestībā darīja to, uz ko viņus aicinājis ir Jēzus Kristus.

Jēzus saka: „Es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem......” , tāpēc kā logo uz jauniešu krekliņiem, tika izvēlēti vārdi: ”Es eju zvejot” un virs tiem kristiešu simbols – zivs! Jauniešu atvadu vārdi bija: „Mēs ceram, ka esam jūs nozvejojuši!”


Rakstu sagatavoja draudzes jauniešu vadītāja Inita NeimaneAfisha
Afisha 
Dievs rada...
Dievs rada... 
....saatans negulj
....saatans negulj 
pa saatana piedaavaatajaam durviim ieejot
pa saatana piedaavaatajaam durviim ieejot 
elkdieviibas
elkdieviibas 
cilveeks kaariibu mociits
cilveeks kaariibu mociits 
kaariibu izmociits cilveeks meklee atpakljcelju pie Dieva
kaariibu izmociits cilveeks meklee atpakljcelju pie Dieva 
saatans negrib atkaapties
saatans negrib atkaapties 
cilveeks celjaa pie iisatajaam durviim
cilveeks celjaa pie iisatajaam durviim 
neliela atelpa peec pantoniimas
neliela atelpa peec pantoniimas 
"Es eju zvejot"... 
Es te lai satiktos!
Es te lai satiktos! 
uz bazniicu raugoties
uz bazniicu raugoties 
kopiigaa dziesma
kopiigaa dziesma "Kameer ir laiks!" 
 
Tavs komentārs:
Vārds:*
E-pasts:
aplūkot atsauksmes (3)
Meklēšana
Copyright © 2006; Created by MB Studija »