Draudzes Ziemassvētku pasākums
     Draudzes ziņu gadadienas pasākums
     Kas ir aiz durvīm?

Svētie Raksti ir Dieva vārds, kas uzrakstīts un ietverts burtu zīmēs – gluži kā Kristus, mūžīgais Dieva vārds, ir apslēpts cilvēcībā. Un kā pasaule izturas pret Kristu, tāpat tā izturas arī pret rakstīto Dieva vārdu. Salīdzinājumā ar citām grāmatām šī Grāmata tiek uzlūkota kā tārps, nevis kā grāmata. Jo tai nekad netiek dots tāds gods – tāda studēšana, lasīšana, pārdomāšana, apcerēšana un lietošana – kā visiem daudzajiem cilvēku rakstiem un sacerējumiem. Labi vēl, ja Raksti tiek tikai nomesti kaktā. Citkārt tie tiek arī saplēsti, krustā sisti un pakļauti dažādām mokām – cilvēki tos skaidro, groza un staipa pēc sava prāta, pielāgodami visām savām ķecerīgajām, patvaļīgajām iedomām, un galu galā Dieva vārds tiek pilnīgi izpostīts, nonāvēts un aprakts, izstumts no pasaules un aizmirsts. Taču tam atkal ir jānāk gaismā; te nelīdz nekāda pretošanās un aizstāvēšanās. Tādēļ tā ir laba zīme, ja kādam tiek dota šī dārgā dāvana – mīlestība un patika pret Rakstiem, prasme tos lasīt un augstu novērtēt. Tādu cilvēku Dievs noteikti cels godā. /M.Luters/

pasākums jauniešiem notika 7.jūlijā!

Tas ir noticis!

7.jūlijā pirmo reizi Dobeles pilsētas vēsturē, pilsētas svētku ietvaros, pašā pilsētas centrā uz lielās skatuves, notika Dobeles evaņģēliski luteriskās draudzes jauniešu rīkotais evaņģelizācijas pasākums, kurā viņi bija aicinājuši piedalīties arī savus kristīgos draugus no citām draudzēm! Pasākuma centrālā doma bija, pastāstīt jauniešiem, ka labākā atkarība ir atkarība no Dieva, tā ir vienīgā atkarība, kura cilvēku dara patiesi brīvu. Tikai atdodot savu dzīvi Jēzum Kristum mēs kļūstam brīvi no visām citām atkarībām!

Jaunieši uzstāšanos sāka ar pašu iestudētu pantonīmu „Kas ir aiz durvīm?”  Pantonīmā ļoti spilgti gan ar mūzikas palīdzību, gan ar jauniešu iestudētajām kustībām tika attēlota pasaules radīšana un cilvēka pirmā sastapšanās ar Dievu, tad cilvēks pasaules piedāvātajās kārībās sastapās ar sātanu, tika attēlotas dažādas atkarības -  spēļu automāti, izpriecas bārā, alkohols, narkotikas, elkdievības, zīlnieces. Katrā jaunā atkarībā cilvēks iegāja caur sātana uzzīmētajām durvīm, tādējādi izvēloties attālināties no Dieva. Atkarību saraustīts un nomocīts cilvēks tomēr meklē atpakaļceļu pie Dieva, kamēr atrod īstās durvis, kuras ir Jēzus Kristus, Viņš cilvēku pieņem atpakaļ ar atplēstām rokām. Jēzus saka: „Esmu Esmu Durvis...” , jauniešu novēlējums klātesošajiem bija atvērt īstas durvis, durvis, kuras ved uz sastapšanos ar Jēzu!

Koncerts turpinājās ar dziesmām, kurās tika slavēts un pagodināts Dievs, un jauniešu liecībām, kurās viņi dalījās par piedzīvoto kopā ar Dievu!

Koncerta izskaņā visi dalībnieki vienojās kopīgā dziesmā „Kamēr ir laiks”. Šajā dziesmā ir ļoti zīmīgi vārdi: „Kamēr ir laiks mēs varam darīt tā, kā Kristus darīja, mēs varam mīlēt tā, kā Kristu mīlēja!” Šis pasākums bija šo zīmīgo vārdu piepildījums darbībā. Jaunieši mīlestībā darīja to, uz ko viņus aicinājis ir Jēzus Kristus.

Jēzus saka: „Es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem......” , tāpēc kā logo uz jauniešu krekliņiem, tika izvēlēti vārdi: ”Es eju zvejot” un virs tiem kristiešu simbols – zivs! Jauniešu atvadu vārdi bija: „Mēs ceram, ka esam jūs nozvejojuši!”

Rakstu sagatavoja draudzes jauniešu vadītāja Inita Neimane

Afisha
Dievs rada...
....saatans negulj
pa saatana piedaavaatajaam durviim ieejot
elkdieviibas
cilveeks kaariibu mociits
kaariibu izmociits cilveeks meklee atpakljcelju pie Dieva
saatans negrib atkaapties
cilveeks celjaa pie iisatajaam durviim
neliela atelpa peec pantoniimas
"Es eju zvejot"...
Es te lai satiktos!
uz bazniicu raugoties
kopiigaa dziesma
kopiigaa dziesma "Kameer ir laiks!"

Tavs komentārs:
Vārds:*