SĀKUMS
DIEVKALPOJUMI
KALENDĀRS
PASĀKUMI
NOZARES
VĒSTURE
FOTO ALBUMS
RAKSTI
MĒS TICAM
AIZLŪGUMI
KONTAKTI

Svētie Raksti ir Dieva vārds, kas uzrakstīts un ietverts burtu zīmēs – gluži kā Kristus, mūžīgais Dieva vārds, ir apslēpts cilvēcībā. Un kā pasaule izturas pret Kristu, tāpat tā izturas arī pret rakstīto Dieva vārdu. Salīdzinājumā ar citām grāmatām šī Grāmata tiek uzlūkota kā tārps, nevis kā grāmata. Jo tai nekad netiek dots tāds gods – tāda studēšana, lasīšana, pārdomāšana, apcerēšana un lietošana – kā visiem daudzajiem cilvēku rakstiem un sacerējumiem. Labi vēl, ja Raksti tiek tikai nomesti kaktā. Citkārt tie tiek arī saplēsti, krustā sisti un pakļauti dažādām mokām – cilvēki tos skaidro, groza un staipa pēc sava prāta, pielāgodami visām savām ķecerīgajām, patvaļīgajām iedomām, un galu galā Dieva vārds tiek pilnīgi izpostīts, nonāvēts un aprakts, izstumts no pasaules un aizmirsts. Taču tam atkal ir jānāk gaismā; te nelīdz nekāda pretošanās un aizstāvēšanās. Tādēļ tā ir laba zīme, ja kādam tiek dota šī dārgā dāvana – mīlestība un patika pret Rakstiem, prasme tos lasīt un augstu novērtēt. Tādu cilvēku Dievs noteikti cels godā. /M.Luters/

lapas: 1-10  11-16
Krista 2012.01.05 21:50 Labdien!

Es vēlētos aizlūgt par savu brālēnu. Naudiņa viņa veselību vajadzībām saziedota, bet tagad viņiem nepieciešams ilgs gaidīšanas laiks. Lai Dievs viņiem dod spēku izturēt šo pārbaudījumu un dod mieru.
Jānis 2012.01.05 22:23 Es vēlētos, lai kāds aizlūdz par mani. Lai man veiktos darba meklējumos, savādāk nekādi nevar atrast. Jo, Dievam ir spēks visu izdarīt un visiem palīdzēt!
Ilze 2012.02.24 23:42 Es vēlos aizlūgt par savu ģimeni - lai tā ir stipra, lai Dieva miers un mīlestība mums ir klātu katru brīdi.
Vēlos aizlūgt par Raineru un vinja ģimeni- lai Dievs dod viņiem spēku un izturību cīņā ar smago slimību.
Jānis 2012.04.06 20:33 Es patiesi vēlos aizlūgt par savu labāko draugu, kurš uz brīdi bija nomaldījies no ceļa. Par laimi, augstāks spēks ļāva man viņu glābt un atgriezt ticībā brīnumam, citiem un pašam sev. Nav neviena cita tāda kā viņš. Lai mūsu mērķis padarīt šo pasauli labāku vairs nekad netiktu apdraudēts. Lai mums tas kopā izdodas. Lai mūsu gara spēks ļauj mums darīt labu un sargā mūs no neceļiem. Lai paveras mums pasaules gudrība un ļauj mums sasniegt mūsu sapņus caur labiem darbiem.
Zane 2012.04.29 08:13 Lūdzu aizlūgumu par viņa dvēseli aizejot mūžībā.
Svētdien, 22. aprīļa rītā, Čikāgā, mūžībā aizsaukts LELBA ilggadīgais pārvaldes priekšnieks, Triju zvaiģžņu ordeņa kavalieris un Latvijas Universitātes Teoloġijas fakultātes dekāns prāvests emer. Dr. Vilis Vārsbergs.
Un aizlūgumu par savu ģimeni: vecākiem un bērniem,, lai Dieva svētība vada viņu ikdienas gaitas.
Aina 2012.07.03 14:46 Lūgums aizlūgt par manu mazdēlu Kārli (6g.v.), kuram šīs nedēļas nogalē Vācijā gaidāma trešā sirds operācija.
Aina
Jana 2012.12.29 00:20 Jezus Kristus varda ludzu, Dievs dziedini manu bernu Girtu no muskulu sapem un alerigam, galvas reiboniem, lai vins varetu atgriestie dzive, lai vins varetu pabeigt studijas. Dievs Tavs prats lai notiek. Es ludzu dziedinat manu masu Kristu Argitu no audzeja vairogdziedzeri.Slava Jezum!
Ilze 2013.01.21 15:45 Lūdzu aizlūdziet par Ilzi ,lai viņa satiek labu dzīvesbiedru.Lai Dievs Jūs svētī!
Tālivaldis 2013.07.23 17:49 Lūdzu aizlūgt, lai atrodu darbu! Un aizlūdziet par visiem, kas Latvijā meklē darbu - lai izturība un Dieva svētība!
Elina 2015.09.12 14:18 Lūdzu aizlūgt par mazo puisēnu kura dzīvība pēkšņi izdzisa dodities savas pirmajas skolas gaitas,lai viņa vecāki brāļi un māsa rod spēkus dzīvot tālāk!
Jūsu aizlūguma vajadzība
Vārds
E-pasts (netiek publicēts)
Meklēšana
Copyright © 2006; Created by MB Studija »